Εκπαιδευτικό προσωπικό 2018-2019

Διευθύντρια Πριμηκύρη Μαρία
Υποδιεύντρια Ζώτου Ελευθερία
Α1 Σαπουνάκη Ελένη
Α2 Γκούμα Ειρήνη
Β1    Ρενιέρη Τζίνα
Β2   Μαμέα Χριστίνα
Γ1   Τσιρίμπασης Κωνσταντίνος
Γ2   Χελιώτη Ελένη
Δ1   Ανδρονίκου Χρυσάνθη
Δ2 Χαλκιοπούλου Άννα
 Ε1 Ζαΐμη Μαρία
Ε2  Αρετή Ελένη
Ε3  Ζούλια Αθανασία
Στ1  Ζώτου Ελευθερία
Στ2  Μάνου Παγώνα
Αγγλικά Νικολαΐδου Αποστολία
Αγγλικά  Βαφειάδου Σεβαστή
Γαλλικά  Δημητράσκου Αικατερίνη

,Νικοπούλου Ευφροσύνη-Ευθυμία

Γερμανικά  Τρούλη Καλλιόπη
Γυμναστική  Περρου Μαργαρίτα

Κετσίλη Αικατερίνη

Μουσική Καπίρης Αναστάσιος
Εικαστικά  Γεωργιλέα Μαρία
Θεατρική Αγωγή
Πληροφορική Γκουντούμα Ευαγγελία
Τμήμα ένταξης΄  Σωτηρίου Γεώργιος
Ολοήμερο

Εκπαιδευτικό προσωπικό 2017-18

Διευθύντρια Πριμηκύρη Μαρία
Υποδιεύντρια Ζώτου Ελευθερία
Α1 Ρενιέρη Τζίνα
Α2 Μαμέα Χριστίνα
Β1 Γκούμα Ειρήνη
Β2 Χαλκιοπούλου Άννα
Γ1 Ανδρονίκου Χρυσάνθη
Γ2 Μάνου Παγώνα
Δ1 Ζαΐμη Μαρία
Δ2 Αρετή Ελένη
Δ3 Ζούλια Αθανασία
Ε1 Ζώτου Ελευθερία
Ε2 Παπακωνσταντίνου Θωμάς
Στ1 Τσιρίμπασης Κωνσταντίνος
Στ2 Χελιώτη Ελένη
Αγγλικά Νικολαΐδου Αποστολία
Αγγλικά
Γαλλικά Καμπέρη Μαρία
Γυμναστική Μαυρόδακος Παναγιώτης
Γυμναστική Μαυρογιώργος Δημήτρης
Μουσική Καπίρης Αναστάσιος
Εικαστικά
Θεατρική Αγωγή Πετρίτης Σπύρος
Πληροφορική Γκουντούμα Ευαγγελία
Τμήμα ένταξης Σαμουργιαννίδου Σουζάννα
Ολοήμερο Μπόμπου Μάγουλα Ελένη

Ημέρες και ώρες επικοινωνίας με τους εκπαιδευτικούς Σχ.έτος 2016-2017

8ο Δημοτικό Σχολείο Κερατσινίου 2016-2017

Εκπαιδευτικοί Τάξεις Ημέρες και ώρες συνάντησης με γονείς
Πριμηκύρη Μαρία Διευθύντρια Πέμπτη 13:15
Ζώτου-Φουρνέλλα Ελειθερία ΥποδιευθύντριαΔ1  Τρίτη  13:15
Γκούμα Ειρήνη Α1 Πέμπτη 12:35-13:15
Χαλκιοπούλου Άννα Α2 Δευτέρα 11:00-12:00
Ζαΐμη Μαρία Β1 Τετάρτη 13:15-14:00
Μάνου Παγώνα Β2 Τετάρτη 13:15-14:00
Αρετή Ελένη Γ1 Δευτέρα 10:00-10:45
Ζούλια Αθανασία Γ2 Τετάρτη 11:45-12:25
Κόλμαν Άννα Γ3 Τρίτη 11:45-12:25
Χελιώτη Ελένη Δ2 Δευτέρα 12:35-13:15
Μαύτα Αναστασία Ε1 Τετάρτη 11:45-12:25
Κοταδάκη Ελένη Ε2 Τετάρτη 13:15-14:00
Παπακωνσταντίνου Θωμάς ΣΤ1 Δευτέρα 11:45-12:25
Τσιρίμπασης Κωνσταντίνος ΣΤ2 Τρίτη 11:30-12:25
Νικολαίδου Αποστολία ΠΕ06-Αγγλικά Πέμπτη 10:00-10:30
Μαυροδάκος Παναγιώτης ΠΕ11-Γυμναστική Τρίτη 09:00-09:45
Ντεβερίκου Μαρία ΠΕ08-Εικαστικά
Σταύρου Αλέξιος ΠΕ11-Γυμναστική Δευτέρα 13:15-14:00
Παναγίωτα Μαρία Ιωάννα Η/Υ
Βαφειάδου Σεβαστή ΠΕ06-Αγγλικά Δευτέρα 10:00-10:45
Καμπέρη Μαρία ΠΕ05-Γαλλικά Πέμπτη 13:15
Βαρδουλάκη Ιφιγένεια ΠΕ32-Θεατρική αγωγή Τετάρτη 09:00-09:45
Μπουρλέτσικα Νεφέλη ΠΕ16-Μουσική Δευτέρα 10:00-10:45
Τρουλάκη Ανδρονίκη Η/Υ
Σιάννα Γεωργία ΠΕ32-Θεατρική αγωγή

 

 

 

 

 

Εκπαιδευτικό προσωπικό 2016-2017

 

Διευθύντρια Πριμηκύρη Μαρία
Υποδιεθύντρια Ζώτου Ελευθερία
Α1 Γκούμα Ειρήνη
Α2 Χαλκιοπούλου Αννα
Β1 Ζαΐμη Μαρία
Β2  Μάνου Παγώνα
Γ1 Αρετή Ελένη
Γ2 Ζούλια Αθανασία
Γ3 Κόλμαν Αννα
Δ1  Ζώτου Ελευθερία
Δ2 Χελιώτη Ελένη
Ε1 Κοταδάκη Ελένη
Ε2 Μαύτα Αναστασία
Στ1  Παπακωνσταντίνου Θωμάς
Στ2  Τσιρίμπασης Κωνσταντίνος
Αγγλικά Νικολαΐδου Αποστολία
Αγγλικά Βαφειάδου Σεβαστή
Γαλλικά  Καμπέρη Μαρία
Γυμναστική Μαυρoδάκος Παναγιώτης
Γυμναστική
Μουσική  Μπουρλέτσικα Νεφέλη
Εικαστικά  Ντεβερίκου Μαρία
Θεατρική Αγωγή  Βαρδουλάκη Ιφιγένεια
Πληροφορική Παναγιώτα Μαρία-Ιωάννα
Τμήμα ένταξης
Παράλληλη Στήριξη Κετικίδου Γεωργία

Εκπαιδευτικό προσωπικό 2015-2016

Διευθύντρια Πριμηκύρη Μαρία
Υποδιεθύντρια Ζώτου Ελευθερία
Α1 Ζαΐμη Μαρία
Α2 Ιακωβίδου Βασιλική
Β1 Ρενιέρη Μαρκεζίνα
Β2  Ζούλια Αθανασία
Β3 Αρετή Ελένη
Γ1 Μάνου Παγώνα
Γ2 Χελιώτη Ελένη
Δ1 Μαύτα Αναστασία
Δ2 Χαλκιοπούλου Άννα
Ε1 Παπακωνσταντίνου Θωμάς
Ε2 Τσιρίμπασης Κωνσταντίνος
Στ1 Ζώτου Ελευθερία
Στ2 Λυτρίβη Ευγενία
Αγγλικά Νικολαΐδου Αποστολία
Αγγλικά Βαφειάδου Σεβαστή
Αγγλικά
Γαλλικά  Πολυχρονίδου Ελισσάβετ
Γυμναστική Μαυρoδάκος Παναγιώτης
Γυμναστική  Γιαννάκης Κωνσταντίνος
Μουσική  Δασκάλου Ιωάννα
Εικαστικά  Χατζηπανηγύρη Ιωάννα
Θεατρική Αγωγή  Μαρκοπούλου Αναστασία
Πληροφορική Παναγιώτα Μαρία-Ιωάννα
Τμήμα ένταξης  Παπαδημητροπούλου Δήμητρα
Ολοήμερο Σαρτζετάκης Ευτύχιος